Tak jako hlavní město Praha a celá Česká republika přivítaly období adventu rozsvícením vanočních stromků a svátečního osvětlení, tak také Pension Hoffmann rozsvítil Vánoční stromek a barevná světla u vchodu do penzionu, aby přivítal své hosty atmosférou sváteční pohody, klidu, spokojenosti, odpočinku a míru.

Malé vánoční stromky zdobí rovněž pokoje všech hostů Pensionu Hoffmann po dobu celého období Vánoc a také v období příchodu Nového roku, kdy hosty, kteří se zde ubytují při oslavě rozlučky se starým rokem a přivítáním nového roku, čeká láhev sektu v každém pokoji, jako poděkování majitelů za poctu, kterou jim hosté prokázali tím, že o hlavním svátku roku budou ubytovaní právě u nich.

Dá se říct, že v Penzionu Hoffmann už tradičně, několik let za sebou, hlásí příchod Vánoc a Nového roku rozkvetlá kytka Hvězdník, která kvete jenom jednou v roce, a to právě v období adventu. Věřímě, že rozkvitnutí této slavnostní kytky přinese radost, štěstí, zdraví, spokojenost a pohodu všem hostům Penzionu Hoffmann, kteří sem zavítají nejen o svátcích, ale v průběhu celého příštího roku 2020.