AA Pension Hoffmann Praha

Levné dlouhodobé ubytování Praha 5 (Praha 13)

Ubytování pro zaměstnance firem, dlouhodobě

 

Hledáte levné dlouhodobé ubytování v Praze?

AA Penzion Hoffmann má pro Vás tu nejlepší nabídku, která je vhodná hlavně pro živnostníky nebo zaměstnance mimopražských firem přijíždějících do Prahy vykonávat v průběhu měsíce nebo několika měsíců sezónní, nebo řemeslnou, nebo jinou práci. Ubytování v ubytovnách v Praze je často problematické a nekomfortní, i když je levné. Ubytované osoby nemají soukromí, používají sprchy a WC, které jsou společné pro několik vícelůžkových pokojů, často nemají potřebný noční klid, protože ubytovny jsou anonymní, přeplněné různými klienty. Jedinou výhodou snad je společná kuchyňka, kde si mohou ohřát nebo uvařit večerní jídlo.

V Penzionu Hoffmann sice nebudete mít k dispozici kuchyňku, ani možnost ohřevu nebo vaření jídel. Každopádně, Penzion Hoffmann Vám zajistí v Praze soukromí a pohodlí ubytování v soukromí. Pokud celý den těžko pracujete, určitě oceníte odpočinek ve dvoulůžkovém pokoji se sprchou, WC, televizí, vysokorychlostním WiFi připojením k Internetu, lednici a varnou konvici s čajem a cukrem volně k dispozici.

Naši firemní klienti, přijíždějící dlouhodobě do Prahy na služební cesty převážně ze severní Moravy a Slezska a z jižní Moravy, oceňují, že si v Penzionu Hoffmann po práci dají horkou sprchu, v soukromí dvoulůžkových pokojů si v klidu zkonzumují přinesená jídla, anebo, pokud se jim chce, vynesou si je na zahradu pod stříšku venkovní terasy, kde si je snědí ve společnosti kolegů, se kterými si popovídají u piva nebo jiného moku, zakouří, a příjemně unaveni se odeberou do pokojů, kde si v pohodlí postele zhlédnou v televizi večerní zpravodajství nebo film a pak, ničím nerušeni usnou, pokojným spánkem, protože Penzion Hoffmann v Praze není dělnická ubytovna, respektuje noční klid, umocněný umístěním v tichu rezidenční čtvrti Prahy 13 – Stodůlky.

Co ovšem oceňují nejvíce ti z našich klientů, kteří požadují bezpečné parkování na uzamčeném parkovišti kvůli kvalitě svých vozů anebo kvůli tomu, že ve vozidlech vozí a v noci ponechávají ve voze drahou techniku, nářadí a zařízení, o které by mohli v noci přijít při parkování na ulici, je to, že AA Penzion Hoffmann, jim nabízí, jako jeden z mála penzionů, ubytoven a jiných ubytovacích zařízení v okolí, bezplatné bezpečné parkování pod uzamčením, na soukromém parkovišti ve dvoře penzionu. Zatímco mnozí jiní hosté bojují o parkovací místo na ulici, naší hosté mají parkování zajištěno. Pro každý pokoj jedno parkovací místo! To je také výhoda Penzionu Hoffmann.

V současnosti, kdy ve světě řádí epidemie, ne-li pandemie zákeřného viru COVID-19 ze skupiny zákeřných Koronavirů, mezinárodní cestovní ruch se utlumuje. Díky tomu, ubytovací zařízení jako AA Penzion Hoffmann v Praze, mohou nabídnout své kapacity přednostně domácím hostům za ceny, které mohou konkurovat pražským ubytovnám.

Těšíme se na Vás. Penzion Hoffmann Praha.

 • Penzion Hoffmann se nachází asi 10 min. chůze od stanice metra Lužiny a 15 minut metrem od centra. Nabízí jednolůžkový, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje bez možnosti přistýlek.
 • Každý pokoj má vlastní sprchu, WC, vysoušeč vlasů, TV s plochou obrazovkou, WiFi připojení k vysokorychlostnímu internetu 100 MB. K dispozici jsou chladničky, varné konvice, čaj, cukr. Vše je v ceně ubytování.
 • Penzion disponuje exkluzivní nabídkou bezpečného parkovacího místa pro každý pokoj. Není potřebné nechávat vozidlo na noc na ulici. Parkování je v ceně ubytování.
 • Hosté penzionu oceňují možnost posezení na zahradě na dvou terasách (kryté a otevřené) zařízených zahradním nábytkem. V teplém období terasy nabízejí hostům odpočinkové posezení v prostředí plném zeleně a květů, kde je možné relaxovat a občerstvit se.
 • Za příplatek je možné objednat si kontinentální snídaně podávané ve společné jídelně, součástí kterých je kromě běžně nabízených pokrmů a nápojů také servírované teplé jídlo.
 • Návštěvníkům, kteří neznají Prahu, poskytujeme základní informace týkající se městské dopravy praktické rady zaměřené na specifika a realitu hlavního města.
 • Zahraničním hostům nabízíme rovněž doporučení ohledně směny cizí měny a možnost rezervace vstupenek na kulturní akce.
 • Penzion je nekuřácký. Kuřákům nabízíme externí posezení na zahradě.
 • Nemáme vhodné možnosti pro ubytování rodin s dětmi do 15 let.
 • Ubytování bez domácích mazlíčků.
 • Mluvíme česky, slovensky, anglicky, francouzsky, rusky, částečně německy.

Pokojů

Lůžek

Let provozu

AA PENSION HOFFMANN PRAHA

AA Pension Hoffmann Praha v Praze hodnocení